خبر - بازيكنان و باشگاه هاي ايران در جهان

شنبه 5 آبان 1397-13:34

کد مطلب:39744

نویسنده:.عبدالله بابایی زاده از خیبر متوسلیان تا سری آ ایتالیا

عبداله بابایی زاده جوانی که متولد خرم آباد بوده و در طول همه این سال‌ها این قابلیت را بارها اثبات کرده است؛ شناسایی فرصت ها با قدرت چانه‌زنی بالا"
عبدالله بابایی زاده از خیبر متوسلیان تا سری آ ایتالیا

این بخشی از توصیف “ورزش جوان” برای جوان لرستانی فعال اقتصادی فوتبال است که دعوت به باشگاه آس رم ایتالیا  را جهت بازدید و مذاکرات همکاری را در کارنامه خود نهایی کرده است.


عبدالله بابایی زاده که روابط بسیار خوبی در سطح بالایی با باشگاههای اروپایی و آسیایی از جمله العین امارات را در کارنامه خود دارد فعالیت خود را از خیبر متوسلیان پلدختر اغاز کرد و پس از مدتی بعنوان بهره بردار در گهر دورود لرستان مشغول به کار شد.

 

بابایی زاده


وی در طول این مدت در نقل و انتقالات فوتبال نیز نقش بزرگی داشت که می توان به حضور مارادونای آرژانتینی در حوزه خلیج فارس اشاره کرد.


 وی ۳۲ سال بیشتر سن نداشته و چند روزی است خبر ها حاکی از آن دارد به دعوت باشگاه اس رم ایتالیا در نوامبر ۲۰۱۸ ماه آینده قصد دارد مذاکراتی را جهت همکاری دو کشور ایران و ایتالیا داشته باشد که به موجب آن قرارداد خواهرخواندگی بین یک باشگاه مطرح ایرانی و آس رم ایتالیا جاری گردد ، لازم به ذکر است چند تن از مسئولین وزارت ورزش و یکی از ستاره های ورزش و سینما به احتمال زیاد وی را در این سفر همراهی خواهند کرد.


هدف بابایی زاده از این اتفاق ویژه بالا بردن سطح روابط دو کشور در ورزش و همچنین مسائل اقتصادی و پیشرفت فوتبال و ورزش ایران است.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: