خبر - ووشو

پنجشنبه 25 مرداد 1397-14:11

کد مطلب:39740

نویسنده:.يك ووشو كار قهرمان بدنسازي جهان شد

علي اسفندياري پس از آنكه توانست در رشته ووشو به قهرماني برسد به مسابقات بدنسازي رشته فيزيك رفت و توانست در اين رشته در جهان به مقام نايب قهرماني دست پيدا كند.
يك ووشو كار قهرمان بدنسازي جهان شد

به گزارش ورزش جوان، علي اسفندياري كه از نوجواني در بيت اليتام ورزشكاران شهر ري حضور داشته و هميشه در اين فضاي فرهنگي در كنار پهلوان محمد محمودي در حال كمك به ايتام بوده است پس از آنكه به رشته ووشو روي آورد و توانست در رشته ووشو به قهرماني و حتي مدرك مربيگري بين المللي دست پيدا كند به پيشنهاد پهلوان محمودي به مسابقات بدنسازي رشته فيزيك رفت و توانست در اين رشته در جهان به مقام نايب قهرماني دست پيدا كند.

 


علي اسفندياري كه از مربيان خوب و صاحب نام ووشوي كشورمان است به مربيگري عليرضا صاحب زماني در مسابقات جهاني فيزيك سنگاپور زير نظر ifbb شركت كرد و توانست در دسته قدي آخر يا همان +١٨٣ به مقام دوم و مدال نقره دست پيدا كند اتفاقي كه باعث تعجب اهالي ورزش هم شد چرا كه عليرضا در اصل يك ووشو كار است و فقط مدت ٥ماه در رشته فيزيك تلاش كرد.

 


نكته جالب توجه اين قهرمان اين است كه وي يكي از عضو هاي ثابت بيت الايتام شهر ري است و از كودكي در كنار محمد محمودي و ١١هزار يتيم كه دعاي آنها هم در اين مسابقات پشت سر اسفندياري بود پله پله رشد كرد.

 

 


اسفندياري داراي مدرك دكتراي فيزيولوژي از دانشگاه تهران نيز مي باشد.

 

علي اسفندياري ووشو پرورش اندام فیزیک محمد محمودی


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: