خبر - لیگ دسته یک کشور

يکشنبه 21 مرداد 1397-15:34

کد مطلب:39735

نویسنده:.تکرار مکرر اشتباهات قبلی در سیرجان

مسئولین باشگاه گل گهر در حالی این فصل نیز همچنان از بگوویچ روی نیمکت خود استفاده می کنند که در این فصل و فصل های گذشته با این مربی نتوانستند توفیق حضور در لیگ برتر را داشته باشند.
تکرار مکرر اشتباهات قبلی در سیرجان

به گزارش "ورزش جوان"، تیم فوتبال گل گهر سیرجان از جمله تیم های نسبتا با سابقه در لیگ دسته اول کشور است که علیرغم هزینه های فراوانی که در سالهای اخیر داشته نتوانسته به آرزوی بزرگش که رسیدن به لیگ برتر است جامه عمل بپوشاند.


مدیران این تیم و مدیران ارشد کارخانه گل گهر در دو سه فصل گذشته به خصوص متحمل هزینه های فراوانی شدند اما همواره تیم شان در هفته های پایانی در رقابت با دیگر تیم ها کم آورد تا از صعود به لیگ برتر باز بماند. اما عجیب آن است که در این فصل هم گل گهری ها همان راه اشتباه گذشته را تکرار کردند و با انتخاب وینگو بار دیگر آزموده را به معرض آزمایش گذاشته اند.

 

https://static2.farakav.com/files/pictures/01296754.jpg


در حالی که استان کرمان در حسرت داشتن یک تیم لیگ برتری به سر می برد، چند سالی است که گل گهر با صرف هزینه های فراوان می خواهد این خلاء را جبران کند اما انتخاب نه چندان جالب آنها باعث می شود که همواره در هفته های پایانی از رسیدن به این هدف خود باز بمانند.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: