تحلیل - لیگ دسته یک کشور

شنبه 8 ارديبهشت 1397-11:0

کد مطلب:39705

نویسنده:.رضايي و سرنوشت حساس ليگ آزادگان

ليگ آزادگان فردا در حساس ترين روز خودش قرار دارد روزي كه سرنوشت تيمهاي صعود كننده به ليگ برتر مشخص مي شود. اين اتفاق در حالي است كه نفت مسجد سليمان در خانه كار سختي پيش روي ندارد و فقط يك مساوي مي تواند آنها را به عنوان تيم اول ليگ به ليگ برتر برساند.اما سرنوشت براي نساجي و خونه خونه بابل جور ديگري رقم خورده در جايي كه هر دو تيم از استان مازندران هستند.
رضايي و سرنوشت حساس ليگ آزادگان

ليگ آزادگان فردا در حساس ترين روز خودش قرار دارد روزي كه سرنوشت تيمهاي صعود كننده به ليگ برتر مشخص مي شود. اين اتفاق در حالي است كه نفت مسجد سليمان در خانه كار سختي پيش روي ندارد و فقط يك مساوي مي تواند آنها را به عنوان تيم اول ليگ به ليگ برتر برساند.
اما سرنوشت براي نساجي و خونه خونه بابل جور ديگري رقم خورده در جايي كه هر دو تيم از استان مازندران هستند.
نساجي در مقابل تيم سقوط كرده راه آهن كار آساني در پيش دارد حداقل روي كاغذ و مطمئناً هدفش ثبت يك نتيجه خوب است تا بتواند تفاضل گل خودش را بالا ببرد.
اما در زمين بابل خونه خونه بايد در مقابل برق شيرازي بازي كند كه رحمان رضايي را به عنوان سرمربي روي نيمكت خودش دارد.
رضايي خودش يك مازندراني است و خوب مي داند نتيجه اين بازي مستقيم در سرنوشت تيم صعود كننده نقش دارد.
نكته جالب توجه اين است كه رحمان پيش از حضور در برق از گزينه هاي اصلي سرمربي گري در نساجي و خونه خونه بود اما در نهايت خونه خونه با اسكوچيچ و نساجي با نكونام به توافق رسيد و رحمان هم به برق رفت.
رضايي در اولين سال مربيگري خود توانست در برقي كه با تمام مشكلات دست و پنجه نرم ميكرد نتايج نسبتاً خوبي بگيرد و حتي در برخي از بازي ها مجبور به استفاده از بازيكنان نوجوانان و جوانان تيمش شد اتفاقي كه حداقل در ليگ دسته اول كم سابقه بود.
ميانگين سني تيم برق ٢٣ سال است و رحمان به خوبي توانست در اين ٨ بازي برق را هدايت كند و در نهايت برق را با برد مقتدرانه اي كه در مقابل گل گهر سيرجان كه ميلياردي بسته شده بود در ليگ نگه داشت.
در بازي فردا رحمان مي داند كه در ابتداي راه مربيگري خود قرار دارد و بهتر از آن مي داند كه چشمان زيادي به بازي حساس او مقابل خونه به خونه است با شناختي كه از رحمان رضايي همه اهالي فوتبال و تماشاگران دارند مطمئناً بايد شاهد يك بازي زيبا و جوانمردانه از سوي او و يارانش در مقابل خونه خونه باشيم.
يك بازي كه در پايان نود دقيقه تلاش هر دو تيم مي تواند تكليف تيم دوم صعود كننده به ليگ برتر را مشخص كند.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: