خبر - ساير

يکشنبه 19 فروردين 1397-18:45

کد مطلب:39702

نویسنده:.


مذاکرات و خرید سهام صبا یا راه‌آهن توسط مالک داماش تهران

علیزاده: سرمایه‌گذاری می‌کنم تا پایه و بنیان فوتبال را درست کنم

در روزهایی که فوتبال به سمت خصوصی‌سازی فوتبال می‌رود. فدراسیون باید از اشخاصی که حاضرند روی این موضوع سرمایه‌گذاری کنند حمایت کند.
علیزاده: سرمایه‌گذاری می‌کنم تا پایه و بنیان فوتبال را درست کنم

عباس علیزاده مدیرعامل باشگاه داماش تهران که یکی از سرمایه‌گذاران و علاقمندان به فوتبال است در این خصوص می‌گوید: یکسالی است که برای سرمایه‌گذاری روی فوتبال انرژی گذاشتم و اولین تیمی که سهامش را خریداری کردیم داماش تهران بود. پس از خریداری کردن سهام آرش برهانی مهاجم اسبق استقلال و سرمربی جوان این روزهای فوتبال را برای هدایت این تیم انتخاب کردیم. ما خیلی برای صعود به لیگ دو امیدوار بودیم و در این مسیر هم زحمات بسیاری کشیدیم ولی متاسفانه با یکی، دو امتیاز فاصله این اتفاق رخ نداد.

او در ادامه گفت: بعد از سقوط داماش تهران تصمیم‌مان راسخ‌تر شد و قرار بر این است که سهام یک تیم لیگ دویی را خریداری کنیم. ابتدا برای مذاکره به سراغ پاس همدان رفتیم که متاسفانه به لیگ دسته سوم سقوط کرد. ما قصد داشتیم با خریداری سهام این باشگاه پاس را بار دیگر احیا کنیم و به روزهای خوبش بازگردانیم که نشد.

وی افزود: اکنون هم در حال مذاکره با دو تیم صبا و راه‌آهن که جز سقوط‌کنندگان قطعی به لیگ دو هستند، هستیم. ما می‌خواهیم راه‌آهن را خریداری کنیم اما در این تیم کسی را به آن صورت نمی‌شناختیم تا مذاکره کنیم و به همین منظور با شناخت سعید بیگی کاپیتان صبا قصد خرید صبای قم را کرده‌ایم. من با علاقه‌مندیم به فوتبال قصد سرمایه‌گذاری روی یک تیم را دارم و می‌خواهیم یک کار درست و اصولی را پایه‌گذاری کنم و مطمئنا به هدف هم به زودی خواهم رسید.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:1

.

نام:
ایمیل: