خبر - لیگ دسته یک کشور

شنبه 9 دی 1396-12:33

کد مطلب:39675

نویسنده:.بازگشت احمد حسن‌زاده به مس کرمان

احمد حسن‌زاده به عنوان اولین خرید زمستانی تیم مس کرمان، رسما به این تیم بازگشت تا در دوربرگشت رقابت‌های لیگ دسته اول کشور پیراهن مس کرمان را بر تن کند.
بازگشت احمد حسن‌زاده به مس کرمان

  احمد حسن‌زاده به عنوان اولین خرید زمستانی تیم مس کرمان، رسما به این تیم بازگشت تا در دوربرگشت رقابت‌های لیگ دسته اول کشور پیراهن مس کرمان را بر تن کند.

این مهاجم تیم فوتبال مس کرمان متولد  11 خرداد 1363 می‌باشد که در فصل 89 -90 رقابت‌های لیگ برتر درخشش خود را در فوتبال ایران با پیراهن مس کرمان آغاز کرد.

حسن‌زاده که از تیم فوتبال مس سرچشمه در آن سال به تیم مس کرمان آمد تا سال 92 در ترکیب تیم مس کرمان بازی کرد ودر مجموع 18 گل را در رقابت‌های لیگ برتر و جام حذفی در 80 بازی که با پیراهن مس انجام داد ثبت کرد.

حسن‌زاده سپس به تیم صبا قم پیوست و در ماجرای باطل شدن کارت‌های پایان خدمت، این بازیکن نیز مجبور به بازی در تیم سپاسی شیراز شد.

حسن‌زاده که 4 بازی ملی و یک گل زده را هم در کارنامه‌ی خود دارد، در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ دسته اول کشور در این فصل با پیراهن تیم گل‌گهر سیرجان به میدان رفت و برای این تیم 3 گل زده و دو پاس گل را بر جای گذاشت.

این مهاجم سابق تیم مس کرمان به دلیل اختلاف نظرهایی که با وینگو بگوویچ سرمربی تیم گل‌گهر سیرجان پیدا کرد، توسط سرمربی این تیم از گل‌گهر کنار گذاشته شد، تا در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ یک، احمد حسن‌زاده که از بازیکنان کرمانی فوتبال کشور محسوب می‌شود، بعد از چهار سال به تیم محل تولد خود در فوتبال ایران یعنی مس کرمان بپیوندد و مجددا پیراهن تیم این تیم را بر تن کند.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: