خبر - لیگ دسته یک کشور

دوشنبه 27 آذر 1396-13:25

کد مطلب:39660

نویسنده:.


باورنکردنی و دور از ذهن

پاشازاده چرا رفت؟

خبری کنار گذاشتن مهدی پاشازاده سرمربی موفق نساجی اگرچه تعجب‌برانگیز بود اما آنهایی که نساجی را طی سال‌های اخیر می‌شناسند چنین رویدادی را پیش‌بینی می‌کردند.
پاشازاده چرا رفت؟

بعد از کنار گذاشتن مهدی پاشازاده اولین سوالی که در ذهن‌ها هواداران قائمشهری جرقه می‌زند این است که چرا سرمربی‌ای که اینقدر خوب نتیجه گرفت و بی‌سابقه‌ترین رتبه را برای آنها پدید آورد باید کنار گذاشته شود؟ پاسخ سوال آنها را باید با سوالی دیگر جواب داد؛ چرا نساجی‌ای که هر ساله بازیکنان خوب جذب می‌کند و بهترین‌های لیگ یک در آن حضور دارند و نزدیک به 3 فصل است که آقای گل‌های لیگ یک از این تیم می‌باشند، نمی‌تواند در نهایت به لیگ‌برتر صعود کند؟ چرا محمود فکری‌ سرمربی فصل گذشته آنها که اکنون در نفت‌مسجدسلیمان موفق است با این تیم باتوجه به شرایط بد نتایج خوب کسب می‌کند اما حمایت را از او دریغ می‌کنند و مجبور به ترک دیار خود می‌شود؟ آیا غیر از این است که مسئولین این شهر نمی‌خواهند قائمشهری‌ها لیگ‌برتری شوند یا حداقل اولین فکری که به ذهن می‌آید این است؟!

چطور است که ناخودآگاه ساعت 21 شب جلسه‌ای پنهان از نظرهای هواداران برگزار می‌شود و در نهایت چنین تصمیمی گرفته می‌شود؟ چطور است که سرپرست تیم در این جلسه حضور دارد مگر غیر او جز کادرفنی مهدی پاشازاده نیست، پس چرا او را کنار نمی‌گذارند؟

سوال آخر این است که اگر این تیم در نیم فصل دوم نتیجه نگیرد چه کسی پاسخگوی هواداران پرشور این تیم قدیمی خواهد بود؟ آیا واقعا آنها فکر می‌کنند بهتر از پاشازاده می‌توانند به تیم خود بیاورند. امیدواریم که هر تصمیمی گرفته می‌شود به ضرر هواداران نساجی نباشد.

نکته جالب گزینه‌های مدنظر مسئولین این باشگاه است که صحبت از 3 سرمربی استقلالی و یک سرمربی سرخ است و باید دید این‌بار چه کسی هدایت این تیم بحران‌زده را برعهده خواهد گرفت.  


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: