خبر - لیگ دسته یک کشور

پنجشنبه 16 آذر 1396-13:23

کد مطلب:39651

نویسنده:.


صدرنشینی‌مان به خاطر دعای خیر مردم مسجدسلیمان است

غلامعلی بیگی: آقای فکری نفت را متحول کرد

بازیکن تیم فوتبال مسجدسلیمان معتقد است نفت به خاطر دعای خیر مردم این شهر و همدلی بچه‌های تیم موفق است و اگر این مسیر را ادامه دهد مطمئنا به لیگ‌برتر هم خواهد رسید. 
غلامعلی بیگی: آقای فکری نفت را متحول کرد

بازیکن تیم فوتبال مسجدسلیمان معتقد است نفت به خاطر دعای خیر مردم این شهر و همدلی بچه‌های تیم موفق است و اگر این مسیر را ادامه دهد مطمئنا به لیگ‌برتر هم خواهد رسید.

سعید غلامعلی بیگی درباره موفقیت‌های نفت‌مسجدسلیمان به ورزش جوان می‌گوید: موفقیت های نفت یک کار گروهی و دسته جمعی بود؛ کل بازیکنان و کادرفنی با همدیگر یک هدف را دنبال کردند که اگر جز این بود الان مسجدسلیمان صدرنشین نبود و آن هم در 17 هفته و با اختلاف 7 امتیاز تفاوت امتیاز نسبت به سایر رقبا. این نشان دهنده کار تیمی و همدلی است که بین تیم به وجود آمده است.

او در پاسخ به سوالی که به نظرت فوتبال مسجدسلیمان توسط محمود فکری متحول شده است می گوید: صددرصد؛ هواداران و خود مردم مسجدسلیمان معتقدند نتایجی که آقای فکری با این تیم کسب کرده اند در این چندین و چند ساله هرگز رقم نخورده است. اینکه 17 هفته مدام صدرجدول باشی و بیرون از خانه امتیاز بگیری، ما تنها یک باخت داشتیم و آن هم به خونه به خونه و روی اتفاق بود. با درستکاری و کارهایی که آقای فکری که تیم را پیش می برند تا الان این نتایج را گرفتیم. از اینکه دل مردم را شاد کردیم خوشحالیم و فکر می کنم لیاقت مسجدسلیمانی ها بیشتر از این هاست.

وی درباره مدعی بودنشان و اینکه یکی از تیم های صعودکننده به رقابت‌های لیگ‌برتر خواهند بود گفت: فعلا چیزی مشخص نیست و نمی توان از حالا گفت که نفت مسجدسلیمان لیگ برتری خواهد بود ولی ما اگر این پتانسیل را نداشتیم اکنون اینجای جدول نبودیم و نتیجه ها رقم نمی خورد. مطمئنا ما یکی از مدعیان هستیم و تا روز آخر تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا این تیم را به جایگاهی که لیاقتش را دارد برسانیم تا دل هواداران را شاد می کنیم. به خاطر دل آنها هم که شده از جان مایه می گذاریم تا بتوانیم این تیم را لیگ برتری کنیم.

غلامعلی بیگی درباره عدم حضور محمود فکری طی هفته‌های اخیر هم خاطرنشان کرد: اینکه ایشان 3 هفته حضور نداشتند اما تیم ما نتیجه گرفت برمیگردد به شخصیتی که آقای فکری به تیم دادند و ما به باوری رساندند که اگر هم نباشند بتوانیم روند خوب خودمان را در مسابقه طی کنیم. این موضوع را تنها سرمربی و کادرفنی اش می تواند به تیم القا کند. پشت سر این موضوع آقای فکری و تفکراتشان قرار دارد که ما به جز برد به چیز دیگری نیاندیشیم. ایشان آنقدر خوب با بچه ها خوب برخورد می کنند که بچه ها حاضرند برای آقای فکری جان بدهند. این یکی از خصوصیات خوب آقای فکری است که دوستانه با بچه ها کار را پیش می برند.

او افزود: تمرینات آقای فکری به روز و مدرن هستند و همین موضوع روی عملکرد بچه های مسجدسلیمان خیلی تاثیرگذار بوده. وقتی سر تمرین حاضر می شوند تمرینات به روز و شاداب می گذارند که حال و احوال همه را تغییر می دهد. البته همه خواستار رسیدن به موفقیت هستند و دعای مردم مسجدسلیمان هم پشت سر تیم است. ضمن آنکه ما همه در تیم با تفکرات جنگدگی پا به زمین می گذاریم و وقتی بازی مساوی می شود خیلی ناراحت می شویم مثل همین بازی با بادران که بازی را تساوی کردیم ولی آقای فکری به ما گفتند که ناراحت این موضوع نباشیم و تلاشمان را برای بازی بعد بیشتر کنیم تا بتوانیم نتیجه بگیریم.

وی در پایان در مورد مشکلات مالی و تاثیرش در عملکرد آنها تصریح کرد: ما هیچ مشکل مالی نداشتیم، فقط بحث پاداش بوده که آن هم یک مساله جزیی و پیش پا افتاده است. ما برای آنکه به موفقیت برسیم باید بیشتر از هر چیزی به اهدافمان فکر کنیم و خیلی به دنبال حاشیه‌ها و مشکلات مالی یا از این دست نباشیم چراکه این‌ها توسط مسئولین حل و فصل خواهد شد. 


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: