خبر - لیگ دسته یک کشور

شنبه 7 اسفند 1395-0:16

کد مطلب:39596

نویسنده:طاها احمدپورعلی دهقان : امیدوارم با دست پر از بابل به بوشهر برگردیم

علی دهقان هافبک اینده دار ایرانجوان بوشهر که در ابتدای فصل از گیتی پسند اصفهان به این تیم بوشهری پیوست در مورد شرایط حال حاضر این تیم صحبت هایی را مطرح کرد که در ذیل میخوانیم
علی دهقان : امیدوارم با دست پر از بابل به بوشهر برگردیم

علی دهقان هافبک اینده دار ایرانجوان بوشهر که در ابتدای فصل از گیتی پسند اصفهان به این تیم بوشهری پیوست در مورد شرایط حال حاضر این تیم صحبت هایی را مطرح کرد که در ذیل میخوانیم


به گزارش ورزش جوان، علی دهقان در مورد ناکامی ایرانجوان در چند هفته اخیر گفت : متاسفانه چند هفته می باشد که با بد شانسی مواجه شدیم و البته در بعضی بازی ها نیز نمایش خوبی نداشتیم که باعث شد نتایج ضعیفی بگیریم.
البته مقصر شخص خاصی نیست،مشکلاتی در تیم وجود دارد که باعث شد چنین نتایجی رقم بخورد.

دهقان در مورد شرایط خود در ایرانجوان نیز اشاره کرد : خدا را شکر شرایطم در تیم بد نمی باشد،متاسفانه دو هفته ای می باشد که جایی در ترکیب ثابت تیم ندارم اما فقط با تمرین خوب و البته سعی و تلاش می خواهم دوباره به ترکیب تیم برگردم.

او در مورد بازی با خیبر که موجب باخت ایرانجوان شد نیز گفت : خیبر بسیار درگیرانه بازی کرد و با خراب کردن بازی تیم ما که بر روی زمین بود سعی بر این داشت که با تساوی بازی را به پایان بدهد ،که در روزی که ما خوب عمل نکردیم ان ها موفق شدند با سه امتیاز زمین بازی را ترک کنند.

 
وی در مورد بازی این هفته ایرانجوان با خونه به خونه در بابل نیز گفت : در تیم خونه به خونه بازیکنان بزرگی حضور دارند که کمی کار را سخت می کند ولی تیم ما هم از جوانان خوبی بر خوردار می باشد، این مسابقه بازی حیثیتی برای ما می باشد و امیدوارم که بتوانیم با دست پر بابل را ترک کنیم و به ناکامی چند هفته اخیر تیم پایان بدهیم.

 او در مورد ایرانجوان که با نتایج چند هفته اخیر کاندید سقوط شده است گفت: ما کمی از شرایط ارمانی فاصله گرفته ایم ولی تمام سعی و تلاش خود را بکار می گیریم تا در این هفته های باقی مانده نتایج خوبی را رقم بزنیم و شک نکنید که ایرانجوان در لیگ باقی می ماند.

دهقانی در پایان گفت : یک تشکر ویژه از تمامی بازیکنان تیم و کادر فتی خوب تیم مان دارم که با تمام سختی ها تا اینجای کار ساختند و امیدوارم که با کسیب نتایج خوب تلاش این عزیزان به ثمر نشیند.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: