خبر - لیگ دسته دو کشور

سه شنبه 3 اسفند 1395-21:59

کد مطلب:39582

نویسنده:حسین پنبه کار


به سمنانی ها و هواداران هف تبریک می گویم؛

حسین پنبه‌کار: صعود هف قطعی است و همدانی ها به فکر سال آینده باشند

مدیر رسانه تیم فوتبال هف سمنان صعود این تیم را به مرحله بعدی رقابت ها، قطعی اعلام کرد.
حسین پنبه‌کار: صعود هف قطعی است و همدانی ها به فکر سال آینده باشند

مدیر رسانه تیم فوتبال هف سمنان صعود این تیم را به مرحله بعدی رقابت ها، قطعی اعلام کرد.

به گزارش ورزش جوان، حسین پنبه کار مدیر رسانه تیم فوتبال هف سمنان درخصوص بازی امروز با شهرداری همدان گفت: بازی خوبی بود و بچه های هف باتمامی قوا در این بازی به میدان رفته بودند و باتوجه به اینکه استرس بالایی این بازیی داشت، با گل مسلم محمدنژاد پیش افتادیم و در نهایت گل علی اکبر رضایی سبب شد تا خیال ما بابت پیروزی و صعود راحت شود.

وی درخصوص شادی هواداران پاس بعد از برد مقابل سردار بوکان نیز گفت: باتوجه به اینکه رسانه های تصویری، نوشتاری، گفتاری و ... و حتی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که 6 امتیاز از تیم پاس کم شد، آنها بعد از پیروزی شادی می کردند و جشن صعود گرفتند، درحالی که هف به مرحله بعدی صعود کرده، نه پاس.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه احترام خاصی به تیم های شهرداری همدان و پاس همدان و مردم همدانی دارم اما به نظرم بهتر است که تیم پاس برای سال آینده تمرکزش را بر لیگ دو بیشتر کند و برای تنها نماینده استان همدان در دور بعدی مسابقات نیز آرزوی موفقیت دارم.

پنبه‌کار در پایان درخصوص تیم هف و هدفشان در مرحله بعد نیز گفت: بی شک مدیریت قدرتمندی پشت این تیم بوده که به چنین موفقیتی رسیده و از آقایان مهندس فیض و وفا گرفته تا سایر عوامل باشگاه، بافکر لیگ یکی شدن به این مسابقات ورود پیدا کرده اند و باتوجه به پتانسیلی که کادرفنی و بازیکنان تیم دارند، لیگ یک دور از دسترس نیست.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: