خبر - لیگ دسته یک کشور

سه شنبه 3 اسفند 1395-18:50

کد مطلب:39581

نویسنده:طاها احمدپور


در گفت و گوی اختصاصی با ورزش جوان

حمید گلزاری:تا روز اخر برای صعود به لیگ برتر می جنگیم

حمید گلزاری:تا روز اخر برای صعود به لیگ برتر می جنگیم

مید گلزاری هافبک مهاجم سرعتی گل گهر سیرجان در مورد پیروزی این تیم مقابل فجر سپاسی صحبت هایی را اشاره کرد که در ادامه میخوانیم.

به گزارش ورزش جوان، حمید گلزاری که در ابتدای فصل از خیبر به گل گهر پیوست در مورد بازی با فجر سپاسی که با برتری یک بر هیچ سیرجانی ها همراه بود گفت: بازی با فجر برای تیم ما بسیار حساس بود چرا که بازی با تیم های پایین جدولی همیشه سخت می باشد چرا که ان ها به دنبال امتیاز می باشند ،خدا را سپاس گزارم که توانستیم این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم و گام مهمی را برای صعود برداریم،در اینجا هم جا دارد که از همه ی بچه های تیم بابت برد دیروز تشکر کنم.

گلزاری درمورد بازی هفته اینده گل کهر مقابل بادران در تهران گفت:خوب بادران در ابتدای فصل نیز تیم خوبی بود در نیم فصل هم مهره های قابلی را جذب کرد ولی تیم ما هم  همانند بازی های گذشته برای  برد به تهران می رویم چرا که برای صعود باید مقابل تیم های بالای جدول به پیروزی برسیم.


در مورد صعود گل گهر به لیگ برتر نیز باید بگویم که گل گهر امکانات بسیار خوبی را در اختیار دارد و شرایط فنی تیم هم بسیار خوب می باشد،من و هم تیمی هایم تمام تلاش خود را بکار می گیریم که در پایان دل مردم سیرجان را شاد کنیم.
وی ادامه داد:شرایط خودم نیز در تیم خوب می باشد و امیدوارم به همین منوال ادامه داشته باشد تا بتوانم به تیم خوب گل گهر کمک کنم تا به لیگ برتر صعود کند.

در پایان هم صحبت خاصی ندارم فقط این را می گویم که تمام تلاش خود را به کار می گیریم و تا روز اخر برای هدف تیم که صعود به لیگ برتر می باشد می جنگیم.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: