خبر - لیگ دسته یک کشور

سه شنبه 3 اسفند 1395-18:45

کد مطلب:39580

نویسنده:طاها احمدپور


زننده گل سه امتیازی خیبر مقابل ایرانجوان مطرح کرد

ناصر درودیان:نگاه خیبر به رتبه های بالای جدول می باشد

ناصر درودیان زننده گل سه امتیازی خیبر مقابل ایرانجوان از شرایط این تیم بحث هایی را مطرح کرد که در ادامه میخوانیم .
ناصر درودیان:نگاه خیبر به رتبه های بالای جدول می باشد


به گزارش ورزش جوان ، ناصر دورودیان مهاجم خوش تکنیک خیبر خرم اباد در مورد بازی مقابل ایرانجوان گفت: بازی در مقابل ایرانجوان همیشه سخت می باشد چرا که جزو معدود تیم هایی می باشد که در لیگ یک فوتبال زیبایی را ارائه می دهند ،این بازی نیز برای هر دو تیم بسیار حساس و البته شش امتیازی بود که خدا سپاس گزارم که توانستیم با اتخاذ یک تاکتیک مناسب بازی را ببریم و با دست پر به خانه برگردیم.

وی در مورد گلزنی خود نیز افزود: ما در طول هفته نقاط ضعف ایرانجوان را به خوبی انالیز کردیم و این نکته را می دانستیم که ایرانجوان در عمق دفاع نقاط ضعفی دارد که در یک غافل گیری توانستم پاس زیبای یاسر درویشی را در که در عمق برای من فرستاده بود را تبدیل به گل کنم.


درودیان در مورد بازی هفته اینده خیبر مقابل مسجد سلیمان نیز گفت:تمامی بازی های خیبر در این مقطع زمانی حکم فینال را دارد و تمامی بازیکنان و کادر فنی هم قسم شدیم تا با قدرت هر چه تمام تر فصل را به پایان برسانیم و بتوانیم با جایگاه خوب به رقابت های این فصل پایان بدهیم،تیم نفت هم سرمربی خوبی را بر روی نیمکت خود می بیند ولی کار تمامی تیم ها در زمین خیبر سخت می باشد و امیدوارم که بتوانیم این بازی را هم با سه امتیاز به پایان برسانیم.

مهاجم خیبر در مورد شرایط مالی این فصل این تیم نیز گفت : شرایط مالی اصلاخوب نیست ولی مسئولین این قول را داده اند که که مشکلات را در این هفته بر طرف کنند چرا که بازیکنان خیبر لایق بهترین ها می باشند و نباید مشکلات مالی بر روی روند کاری تیم اختلال ایجاد کند.

وی در مورد  بقای خیبر  در لیگ یک نیز گفت:شک نکنید که این اتفاق ممکن می شود چرا که خیبر بازیکنانی با پتانسیل بالا در اختیار دارد و نگاه بازیکنان تیم صعود به رتبه های بالای جدول می باشد چرا که این مهم را در خود می بینیم.
 
 او در پایان گفت: گل امروزم را به همسرم و تک تک بازیکنان خیبر تقدیم می کنم و یک تشکر ویژه از هوادارن خونگرم خیبر دارم که در سرما و گرما سنگ صبور ما بودند ،امیدوارم با یک نتیجه شایسته این فصل را به اتمام برسانیم.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: