خبر - فوتبال خارجی

پنجشنبه 28 بهمن 1395-3:56

کد مطلب:39522

نویسنده:.پیروزی بایرن مونیخ و رئال مادرید در روز شکست سنگین آرسنال

تیم های بایرن مونیخ و رئال مادرید حریفانشان را در لیگ قهرمانان اروپا با شکست مواجه کردند.
پیروزی بایرن مونیخ و رئال مادرید در روز شکست سنگین آرسنال

تیم های بایرن مونیخ و رئال مادرید حریفانشان را در لیگ قهرمانان اروپا با شکست مواجه کردند.

به گزارش ورزش جوان، در ادامه دیدارهای لیگ قهرمانان اروپا ۲ دیدار برگزار شد که در یکی از دیدارها آرسنال در خانه بایرن مونیخ به میدان رفت که این دیدار با برتری ۵ بر یک بایرن به پایان رسید تا کار صعود نماینده آلمان به دور بعد تقریبا هموار شود.

در اوایل مسابقه شوت زیبای آرین روبن از پشت محوطه جریمه وارد دروازه اوسپینا شد. در ادامه آلکسیس سانچس توانست روی ریباند ضربه پنالتی دروازه نویر را باز کند و نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در آغاز نیمه دوم تفکرات آنچلوتی بر تفکرات ونگر چربید و بایرن ۴ بار دیگر به گل رسید. تیاگو آلکانترا ۲ بار، توماس مولر و روبرت لواندوفسکی برای بایرن گلزنی کردند تا این دیدار با برتری ۵ بر یک بایرن مونیخ به پایان برسد.
رئال مادرید ۳ - ناپولی ۱

در دیگر دیدار ناپولی و رئال مادرید در اسپانیا برابر هم به میدان رفتند و ابتدا این تیم میهمان بود که توانست روی هوشیاری لورنزو اینسینیه به گل برسد ولی رئال در همان نیمه نخست با گل کریم بنزما از حریف خود پیش افتاد. در این نیمه رونالدو نیز یک موقعیت گل از دست داد تا روند ضعیف او در این رقابت ها ادامه داشته باشد. در نیمه دوم تونی کروس پاس رونالدو را به زیبایی وارد دروازه ناپولی کرد و در ادامه نوبت به کاسیمیرو رسید تا گل سوم را برای رئال به ثمر برساند و میزبان ۳  بر یک به برتری برسد.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

منبع:ایسنا

نام:
ایمیل: