خبر - بازيكنان و باشگاه هاي ايران در جهان

شنبه 25 دی 1395-9:43

کد مطلب:39337

نویسنده:.ستاره ایرانی تصویر روز ورزش یونان شد/ قدردانی باشگاه پانیونیوس از کریم انصاری‌فرد

 کریم انصاری‌فرد با حضور در باشگاه المپیاکوس و پوشیدن پیراهن این تیم تبدیل به تصویر روز ورزش یونان شد.
ستاره ایرانی تصویر روز ورزش یونان شد/ قدردانی باشگاه پانیونیوس از کریم انصاری‌فرد

 کریم انصاری‌فرد با حضور در باشگاه المپیاکوس و پوشیدن پیراهن این تیم تبدیل به تصویر روز ورزش یونان شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رادیو ورزش یونان به عنوان معتبرترین رسانه ورزشی این کشور  با درج تصویری از کریم انصاری‌فرد در باشگاه المپیاکوس در سایت رسمی خود از آن به عنوان تصویر روز ورزش یونان یاد کرد.

کریم انصاری‌فرد صبح دیروز (جمعه) با حضور در باشگاه المپیاکوس و عقد قراردادش به طور رسمی راهی پرافتخارترین تیم فوتبال باشگاهی یونان شد. سایت رادیو ورزش یونان نیز پس از این انتقال گزارش تصویری از لحظه‌های ورود ملی‌پوش ایرانی به باشگاه المپیاکوس و پوشیدن پیراهن این تیم منتشر کرد که بازتاب‌های گسترده‌ای داشت.

انصاری‌فرد پیشتر در گفت‌وگو با این رسانه از پیوستن به المپیاکوس ابراز خوشحالی کرده و تاکید کرده بود که می‌داند به بزرگترین باشگاه یونان پیوسته است.

 

 باشگاه پانیونیوس آتن با انتشار پیامی از کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی قدردانی و برای او در تیم جدیدش آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه پانیونیوس آتن در پیام قدردانی خود از کریم انصاری‌فرد آورده است: باشگاه پانیونیوس از کریم انصاری‌فرد به خاطر حضورش در این تیم، رفتار و کار حرفه‌ای قدردانی می‌کند.همچنین ما از او به خاطر نقشی که در انتقال خود ایفا کرد سپاس‌گزار هستیم. برای کریم انصاری‌فرد در ادامه دوران حرفه‌ای فوتبالش آرزوی موفقیت می‌کنیم.

کریم انصاری‌فرد پس از یک فصل و نیم بازی در تیم پانیونیوس صبح امروز (جمعه) با عقد قراردادی به تیم المپیاکوس پیوست. باشگاه پانیونیوس در قبال انتقال ملی‌پوش ایرانی 400 هزار یورو دریافت کرد.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: