خبر - بازيكنان و باشگاه هاي ايران در جهان

شنبه 25 دی 1395-9:28

کد مطلب:39335

نویسنده:.کولاک مهاجم سابق داماش در لیگ هلند/ جهانبخش: گل هایم تقدیم مادرم

آلکمار با درخشش مهاجم ایرانی اش ایگل را شکست داد.
کولاک مهاجم سابق داماش در لیگ هلند/ جهانبخش: گل هایم تقدیم مادرم

آلکمار با درخشش مهاجم ایرانی اش ایگل را شکست داد.

به گزارش ورزش جوان، هفته هجدهم لیگ یک هلند با دیدار آلکمار و ایگل آغاز شد که آلکمار توانست با نتیجه سه بر یک میزبانش را شکست دهد.

گل نخست بازی با پاس گل جهانبخش توسط ووت وگورتس به ثمر رسید.

در ادامه مهاجم ایرانی آلکمار دروازه میزبان را باز کرد. جهانبخش این گل را در دقیقه 85 به ثمر رساند. در دقیقه 90 آنتونیا از روی نقطه پنالتی برای ایگل گلزنی کرد اما در لحظات آخر بازی باز هم آلکمار به گل دست یافت. جهانبخش توانست یک بار دیگر در این دیدار گلزنی کند.

علیرضا جهانبخش در ترکیب اصلی حضور داشت و 90 دقیقه بازی کرد.

آلکمار با 31 امتیاز در جایگاه چهارم قرار دارد.

 

و اما مهاجم ایرانی آلکمار با خوشحالی از زدن ۲ گل عنوان کرد این گل‌ها را به مادرش تقدیم می‌کند که اخیرا سلامتی خود را به دست آورده است.

علیرضا جهانبخش درباره پیروزی الکمار در این بازی گفت‌: کسب برد در هفته‌ نخست دور برگشت بسیار مهم و حساس بود که توانستیم به آن برسیم. اول از همه از کسب سه امتیاز تیمم خیلی خوشحال هستم. بازی‌های نخست همیشه سخت از عذاب در می‌آید ولی خوشحالم که با امتیاز کامل زمین بازی را ترک کردیم. علاوه بر این از این که دو گل به ثمر رساندم نیز خیلی خوشحال هستم. بعد از چند وقت که خوب بازی نمی‌کردیم و امتیازات زیادی را از دست دادیم در این بازی نمایش واقعی مان را ارائه دادیم و توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم.


جهانبخش درباره گل نخستی که از فاصله ۲۵ متری به ثمر رساند، گفت‌: وقتی که صاحب توپ شدم دیدم که فضای زیادی بین مدافعان آنها وجود دارد و به همین خاطر از این فضا استفاده کردم.  اول کمی شک کردم که شوت بزنم و یا به هم تیمی‌ام پاس دهم، اما در نهایت به خودم گفتم که خودت شوت بزن و همین کار را کردم و توپ به زیبایی درون دروازه‌ رفت. خوشحالم که چنین گلی را به ثمر رساندم و دیدم دروازه‌بان آنها از خط دروازه‌ فاصله دارد و بهترین کار ممکن را انجام دادم تا توپ وارد دروازه‌ شود.

علیرضا جهانبخش درباره مادر خود که اخیرا عمل جراحی اش را با موفقیت پشت سر گذاشته است، گفت‌: خوشبختانه در حال‌ حاضر مادرم از شرایط خوبی برخوردار است و به همین خاطر من هم خیلی راحت و متمرکز در ترکیب تیمم بازی می‌کنم. الان خیلی خوب می‌توانم تمرکزم را معطوف به فوتبال کنم. مادرم امشب در ورزشگاه حضور نداشت، اما قطعا از تلویزیون بازی من را دیده است و حتما به من افتخار خواهد کرد. به همین خاطر قطعا دو گلی که در این بازی به ثمر رسانده‌ام را به مادرم تقدیم می‌کنم.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل: