گزارش تصویری - لیگ دسته یک کشور

شنبه 23 بهمن 1395-17:0

کد مطلب:39456


از نگاه دوربین سیاوش اسدالله نیا

تلاش شاگردان نادر دست نشان برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی بازی با فولاد یزد + تصاویر

تمرین امروز تیم فوتبال خونه به خونه مازندران ظهر امروز در زمین نجارکلا برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه، تمرین امروز تیم در فضائی پرنشاط ولی جدی برگزار شد و ابتدا بازیکنان برای دقایقی دور زمین دویدند و سپس به گرم کردن خود پرداختند.

پس از آن کار با توپ آغاز شد و دروازبان های تیم نیز زیر نظر نادر غبیشاوی به تمرینات تخصصی پرداختند و در محوطه ای تعیین شده و محدود به پاسکاری و تمرین پلی متریک پرداختند و قبل از پرداختن به کارهای تاکتیکی، تمرین چهار به دو شاهد بودیم.

و اما در این لحظه بود که نادر دست نشان تمرین را در اختیار گرفت و کارهای تاکتیکی را با بازیکنان آغاز کرد و در خلال تمرین نکات فنی را به آنها گوشزد کرد و در بین صحبت های خود از امیدواری بالای مسئولان خونه به خونه و مردم بابل در خصوص صعود تیم به لیگ برتر سخن می گفت و توانائی های بازیکنان را به آنها گوشزد می کرد.

از نکات تمرین بدون حاشیه امروز می توان به انگیزه بالای بازیکنان و تلاش و جدیت شان اشاره کرد تا امیدواری را در چهره نادر دست نشان شاهد باشیم. بازیکنان در تمرین امروز نهایت تلاش و دوندگی را به نمایش می گذاشتند و سعی می کردند نکات فنی سرمربی تیم را مو به مو اجرا کنند تا بتوانند در بازی روز دوشنبه مقابل فولاد یزد در ترکیب اصلی جای گیرند و در عین حال نیز در طول تمرین به حمایت از همدیگر نیز می پرداختند.

وفا هخامنش که به دلیل سه اخطاره بودن از بازی مقابل فولاد یزد محروم است، به دلیل مصدومیت جزئی با حسن تقی پور جداگانه تمرین کرد.

پس از پایان تمرین، شاهد تمرین کششی از سوی بازیکنان بودیم و سپس تمرین پایان یافت.

گفتنی است، پیروز جغتاپور، آنالیزور تیم نیز موارد لازم تمرین امروز را یادداشت برداری می کرد تا در اختیار دست نشان قرار دهد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه، نادر دست نشان دستور داد بازیکنان ناهار امروز را در کنار همدیگر میل کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل:

آخرین عکسها و گزارش تصویری