گزارش تصویری - لیگ دسته یک کشور

شنبه 16 بهمن 1395-11:49

کد مطلب:39437


بابت عرض تسلیت به مناسبت درگذشت والده گرامی حاج حسن روحانی

تصاویر/ حضور مالک و کادر فنی و بازیکنان تیم خونه به خونه در دفتر امام جمعه بابل

مالک و اعضای باشگاه خونه به خونه مازندران با حضور در دفتر امام جمعه بابل درگذشت والده گرامی ایشان را به حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی تسلیت گفتند.


به گزارش ورزش جوان، حاج قاسم حسن زاده امیری، نادر دست نشان و سایر اعضای کادر فنی و بازیکنان خونه به خونه مازندران صبح امروز در دفتر امام جمعه بابل حضور یافتند و ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت والده گرامی ایشان از بیانات گرم حجت الاسلام والمسلمین حاج حسن روحانی استفاده کردند.


در ابتدای جلسه امام جمعه محترم بابل ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر، پیروزی انقلاب اسلامی را فرصتی دانست تا مردم ایران بدون دخالت بیگانه بتواند برای آینده و سربلندی خود تصمیم بگیرد.


در ادامه حاج حسن روحانی تیم خونه به خونه را یک فرصت برای ورزش بابل برشمرد و فرمود:

"شدیدا پیگیر اخبار و نتایج این تیم هستم و با اینکه این تیم چندسالی از حضورش در ورزش بابل نمی‌گذرد اما شور و حال بسیار عجیبی در ورزش بابل به وجود آورده است و حتی از شهرهای اطراف نیز پیگیر نتایج این تیم هستند.

معمولا تیم ها روی مردم شهر متبوعه اثر می گذارند و شور و نشاط در آن شهر بوجود می آورد. شاید از عمر تیم خونه به خونه زیاد نگذشته باشد ولی بیشتر از بسیاری از تیم های باسابقه کشور روی مردم تاثیر مثبت گذاشت و با هر نتایجی که شما در این تیم رقم می زنید بسیاری از هواداران تماس می گیرند و عشق و علاقه خود را نسبت به این تیم ابراز می کنند.


خیلی خوشحالم که آقای نادر دست نشان، مربی بومی که سابقه درخشانی دارد و در چند تیم موفق بوده است، هدایت تیم خونه به خونه را برعهده گرفته است و از ایشان انتظار داریم تمام هنر خود را برای موفقیت تیمی که همچنان در حال شکل گیری و سابقه سازی است، به کار گیرد. ان شاالله این مجموعه به مرحله ای خواهد رسید که بتواند در یک نسل تحول ایجاد کند.

اخبار بازی خونه به خونه و سپیدرود رشت را پیگیر شدم و شنیدم موقعیت های زیادی داشتید که تبدیل به گل نشد. در فوتبال برد و باخت وجود دارد و انتظار داریم دلسرد نشوید. اینکه بارها موقعیت سازی کردید خیلی خوشحالم و این نشان از تلاش و هدف بلند شما دارد و همین مسئله، ما و هواداران این تیم را به آینده امیدوار می کند.

بارها از مراجع امنیتی و مسئولان به ما گزارش دادند که بازی هایی که خونه به خونه در بابل انجام می‌دهد از چند ساعت قبل از بازی تا چند ساعت پس از بازی، حدود 18 الی 19 درصد آمار بزه در بابل کاهش پیدا می‌کند که این مسئله برای ما خیلی با ارزش است و جای بسی خوشحالی است که تیمی داریم که این فرصت را برای جوانان این شهر فراهم آورده است تا احساسات و هیجانات شان را در ورزشگاه تخلیه کنند و ما باید از برادران حسن زاده که خالصانه زحمت می‌کشند و این زمینه را در شهر بابل فراهم کردند صمیمانه تشکر می کنم.

ایشان در رابطه با بازی روز دوشنبه تیم خونه به خونه بابل با آلومینیوم ‌اراک نیز فرمودند: امیدوارم مثل بازی با سپیدرود محکم و جنگنده بازی کنید و برای این مردم بازی کنید و مطمئن باشید که دعای خیر مردم بابل و مازندران بدرقه راه تان خواهد بود و مطمئن باشید مردم با پیروزی شما خوشحال و با شکست شما ناراحت خواهند شد.

امیدوارم با مدیریت دلسوزانه ای که حاج آقا حسن زاده دارند و درایت کادر فنی و تلاش شما بازیکنان، برد شما در اراک نقطه عطفی باشد برای صعود به لیگ برتر و باور کنید دور از انتظار هم نیست. بنده هم هر جائی که نیاز به پیگیری باشد دریغ نمی کنم.

در کنار این ساخت و ساز بدنی که دارید، ساخت و ساز روحی را نیز با جدیت در نظر بگیرید. تقاضا دارم به نماز بسیار اهمیت بدهید و نماز وسیله ارتباط با خدای متعال است و به انسان قوت روحی می دهد.

میدان فوتبال میدان ارزش ها است و انتظار داریم حتی در شکست ها نیز ارزش های اخلاقی را در نظر بگیرید. تیم مقابل شاید رقیب ما باشد ولی دشمن ما نیستند. باید با تیم رقیب برخوردی مهربانه داشته باشید و ارزش های اخلاقی را به نمایش بگذارید.

امام جمعه بابل در پایان گفت: از شما بابت تشریف فرمائی و ابراز تسلیت تان تشکر می کنم و امیدوارم در ادامه راه موفق و سربلند باشید."

در ادامه جلسه مالک باشگاه خونه به خونه از امام جمعه بابل بابت بیانات گرم ایشان تشکر کرد و گفت: من از بازی بازیکنان تیم خودمان در بازی با سپیدرود خیلی راضی هستم و دست تمامی بازیکنان درد نکند. در این بازی بارها موقعیت درست شد و می توانستیم با 7 الی 8 گل به پیروزی برسیم ولی متاسفانه آنها با یک موقعیت یک گل به دست آوردند و بازی را واگذار کردیم. اما تلاش و جنگندگی بازیکنان ما برای پیروزی در آن بازی بسیار باارزش بود و حتی تلاش آنها از سه امتیاز هم برای بنده شیرین تر بود.

حاج قاسم حسن زاده امیری در ادامه افزود: از بازیکنان انتظار دارم شکست های اخیر را فراموش کنند و به مانند بازی با سپیدرود رشت با قدرت وارد میدان شوند.

حسن زاده امیری در پایان گفت: امیدوارم به لطف خدا و دعای حاج حسن روحانی و مردم مازندران و بابل، این تیم با پیروزی اراک را ترک کند.

و در پایان جلسه نادر دست نشان طی سخان کوتاهی به حاج حسن روحانی گفت: خیلی خوشحالم که در خدمت شما هستم و از اینکه با بیانات گرم خود به ما و بازیکنان تیم روحیه و آرامش دادید تشکر میکنم و امیدوارم با سه امتیاز شیرین از اراک برگردیم تا جلوی شما و مردم بابل روسفید باشیم.

گفتنی است، تیم خونه به خونه پس از جلسه امروز، برای تقابل با آلومینیوم راهی اراک شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل:

آخرین عکسها و گزارش تصویری