گزارش تصویری - لیگ دسته یک کشور

پنجشنبه 7 بهمن 1395-20:31

کد مطلب:39423


با حضور دست نشان در خونه به خونه:

تصاویر/ امید در بابل زنده شد

انگار نه انگار که خونه به خونه دو بازی اخیرش را با دو شکست ناامید کننده به اتمام رسانده است. ورزشگاه هفت تیر بابل عصر امروز یکی از شلوغ ترین روزهای تمرینی تیم خونه به خونه را تجربه کرد.

از پیشکست و مسئول گرفته تا هواداران بابلی و قائمشهری در کنار هم نشستند و ایستادند و تمرینات نادر، سرمربی جدید خونه به خونه و شاگردان پرانگیزه اش را زیر نظر گرفتند و بازیکنان تیم را مورد تشویق شدید خود قرار دادند.

امروز در چشم تک تک هواداران خونه به خونه می شد نور امید را به عینه دید. تیم در رده هشتم هست ولی همه هواداران معتقد بودند این بازیکنان با دست نشان می توانند تیم را لیگ برتری کنند.

دست نشان هم در جمع هواداران گفت: اگر صعود این تیم را می خواهید باید به شاگردانم حتی در لحظاتی که روز خوب شان نیست، اعتماد کنید و نود دقیقه تمام تشویق شان کنید. اگر می خواهید فصل بعد خونه به خونه را در لیگ برتر ببینید باید با هم متحد باشید و به معنای واقعی یار دوازدهم تیم باشید.

یکی از امیدواری های دلنشین هواداران در تمرین امروز عملکرد سرمربی تیم شان در تیم های گذشته است. مس کرمان در سال 85، استیل آذین تهران در سال 88، نفت تهران در سال 89 و نفت آبادان در سال 94 از جمله تیم‌های هستند که با هدایت این مربی مازندرانی به لیگ برتر صعود کرده‌اند و وی در سال 87 با تیم پگاه گیلان موفق شد نایب قهرمان رقابت‌های جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور شود.

خونه به خونه ای ها امید زیادی دارند با رزومه ای که دست نشان دارد تیم شان علیرغم قرار گرفتن در رده هشتم جدول و در حضور انبوهی از تیم های مدعی صعود به لیگ برتر، یکی از دو تیم صعود کننده به لیگ برتر باشد.

بدون شک با تغییراتی که در نیمکت مربیگری تیم خونه به خونه شاهدش بودیم باید فصل جدیدی از این تیم در فصل جاری لیگ یک فوتبال کشور باشیم.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:1

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل:

آخرین عکسها و گزارش تصویری