گزارش تصویری - لیگ دسته یک کشور

پنجشنبه 7 بهمن 1395-19:25

کد مطلب:39422گزارش ورزش جوان از مراسم معارفه نادر دست نشان در تمرین امروز تیم خونه به خونه مازندران + تصاویر

اولین تمرین تیم فوتبال خونه به خونه مازندران با حضور سرمربی جدید این تیم در ورزشگاه هفت تیر بابل برگزار شد.

به گزارش ورزش جوان، عصر امروز مراسم معارفه نادر دست نشان، سرمربی جدید خونه به خونه در ورزشگاه هفت تیر بابل و در حضور حاج محمد علی بابازاده، رئیس کمیته انضباطی باشگاه و در غیاب حاج قاسم حسن زاده امیری برگزار شد.

دست نشان در بدو ورود به ورزشگاه توسط هواداران خونه به خونه و همچنین هواداران قائمشهری خود شدیدا مورد تشویق قرار گرفت و سپس یک راس گوسفند زیر پای وی قربانی شد.

در ابتدای مراسم، رئیس کمیته انضباطی به نمایندگی از مالک باشگاه به ایراد سخن پرداخت و حضور دست نشان در تیم خونه به خونه را به فال نیک گرفت. 

حاج محمدعلی بابازاده در این خصوص اظهار داشت: خوشحالیم که در خدمت آقای دست نشان هستیم و امیدوارم تیم خونه به خونه در ادامه رقابت ها با درایت ایشان و تلاش شما بازیکنان  عملکرد خوبی از خود برجای بگذارد.

بابازاده در ادامه افزود: مردم بابل امید زیادی به تک تک شما بازیکنان دارند و انتظار داریم در بازی های باقیمانده عملکرد بهتری را از شما شاهد باشیم تا در پایان فصل، صعود به لیگ برتر را به مردم مازندران و بابل هدیه بدهیم.


و اما سرمربی خونه به خونه نیز در خلال مراسم امروز در جمع بازیکنان گفت: درست است که رده هشتم جدول را در اختیار داریم ولی هنوز چیزی تمام نشده است و با شناختی که از شما دارم شک ندارم توانائی صعود به لیگ برتر را داریم.

نادر دست نشان در ادامه افزود: برای رسیدن به این امر مهم نه مسئولان باشگاه و نه من هیچکاره هستیم و این شمائید که باید کمر همت ببندید و آرزوی مردم مازندران و بابل را برآورده کنید. شما نه برای من باید بازی کنید و نه برای حاج قاسم و مردم این استان، بلکه باید برای خودتان و آینده خودتان بازی کنید و یک خاطره خوش از خودتان در بابل برجای بگذارید.

وی خاطرنشان کرد: دیروز هم بازی شما را دیدم و هم سایر دیدارها را پیگیری کردم و متوجه شدم چرا آنها در صدر قرار دارند. ما باید دوندگی خود را بالا ببریم و تا آخرین نفس برای پیروزی بجنگیم.

سرمربی خونه به خونه با بیان اینکه بهترین ها را به میدان می فرستم گفت: در تیم من نام ها بازی نمی کنند و هر بازیکنی که بیشتر زحمت بکشد و تاثیرگذاری بیشتری داشته باشند در ترکیب قرار می گیرند.

نادر دست نشان در ادامه افزود: سال ها بود که پس از درگذشت مرحوم درویش یک مرد باغیرت به فوتبال مازندران نیامده بود که دلسوزانه برای برای فوتبال این شهر هزینه کند ولی حاج قاسم حسن زاده برای شور و نشاط مردم مازندران و بابل تمام انرژی خود را به کار گرقته است و ما نباید این مرد بزرگ را دلسرد کنیم.

دست نشان تصریح کرد: سال گذشته در آبادان به من گفتند تیم را برای فصل ردیف کن چون امسال نمی توانیم لیگ برتری شویم ولی من به آنها گفتم همین امسال لیگ برتری می شویم چون برای لیگ برتری شدن نفت آمدم. اینجا هم آمدم تا خونه به خونه را لیگ برتری کنم و به تک تک شما امیدوارم.

وی خاطرنشان کرد: برای من سن و سال هیچ تاثیری ندارد. اگر سه اصل  تغذیه، تمرین و استراحت را جدی بگیرید شک نکنید تا مدتها می توانید توپ بزنید. خودم تا 40 سالگی و مهران نجفی تا 37 سالگی بازی کرد. پس به خودتان امید داشته باشید و با انگیزه و روحیه بالا وارد زمین شوید.

دست نشان در پایان گفت: خونه به خونه چند سالی است که راه افتاده است و شماها نیز در شخصیت دادن به این تیم نقش داشتید. دست نشان بازیکن عاشق می خواهد. اگر عاشق این تیم نیستید بنشینید ولی عاشق این تیم هستید و می خواهید صعود این تیم را ببینید بلند شوید.

سپس همه بازیکنان بلند شدند و حلقه اتحاد تشکیل دادند و برای لیگ برتری شدن این تیم هم قسم شدند.

پس از مراسم معارفه سرمربی جدید خونه به خونه شاهد یک تمرین جدی از سوی این تیم بودیم و بازیکنان باانگیزه این تیم زیر نظر دست نشان تمرینات تاکتیکی را مرور کردند.

عملکرد خوب شاگردان دست نشان در خلال تمرین سبب شد تا بارها مورد تشویق هواداران قرار گیرند.

گفتنی است، مهران نجفی نیز پس از ماه ها فعالیت در پست سرپرستی تیم، امروز در کنار امامی فر و غبیشاوی سرمربی خونه به خونه را در تمرین امروز همراهی کردند.

و اما سید میرشاد ماجدی، سرپرست جدید خونه به خونه نیز در تمرین امروز حضور یافت و مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

همچنین در تمرین امروز جمعی از پیشکسوتان فوتبال بابل و قائمشهر مانند پیروز جغتاپور، وحید ایاغ و عبدالله خیراالله زاده و .. نیز حضور داشتند تا اسباب دلگرمی مربیان و بازیکنان تیم را فراهم آورند تا تشکر دست نشان از آنها را شاهد باشیم.

به گزارش ورزش جوان، در پایان تمرین بازار عکس و سلفی با دست نشان و سایر بازیکنان تیم داغ بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نام:
ایمیل:

آخرین عکسها و گزارش تصویری